Oznam pre rodičov predškolákov

Materská škola Okružná 1, Nitra

Riaditeľstvo materskej školy Vám oznamuje, že pokiaľ zvažujete, alebo vám bol odporúčaný psychológom, prípadne iným odborníkom odklad povinnej školskej dochádzky musíte to oznámiť písomne na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. najneskôr do 15.5.2020.

Odporúčanie o odklade od CPPPaP a rozhodnutie o odložení dochádzky zo ZŠ mi prinesiete najneskôr do 4. týždňov od ukončenia mimoriadneho prerušenia vyučovania.

Po tomto dátume (15.5.2020) nebude garantované miesto pre vaše dieťa na budúci školský rok v našej MŠ z kapacitných dôvodov.

V Nitre dňa 30.3.2020
Mgr. Dana Vincová